WESELE w 3F - Kompleksowe usługi filmowo-fotograficzne z atrakcyjnym dodatkiem na przyjęciu weselnym.Wesele w 3F | Kamerzysta na wesele | Fotograf na wesele | Fotościanka na wesele | Usługi foto-video

Uwiecznimy ten wyjątkowy dla Was dzień !

Pakiet 3F to: FILM Full HD + FOTOGRAFIA + FOTORAMKA


Witamy. Cieszymy się, że tu jesteś !

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z poniższą stroną i jej podstronami, a także zachęcamy do wykonania pierwszego kroku w celu nawiązania z nami współpracy. Skorzystajcie z formularza kontaktowego u dołu strony, aby dowiedzieć się czy dysponujemy wolnym terminem w dniu Waszego ślubu i przyjęcia weselnego oraz jakie są ceny naszych usług.

Cała Polska jest w naszym zasięgu. Kilometry nie stanowią dla nas żadnej przeszkody.

Nasza siedziba mieści się w Lublinie przy ulicy Przyjacielskiej 4 lok.1, ale w swojej pracy nie ograniczamy się ani do obszaru tego pięknego miasta, ani nawet do granic województwa. Działamy na terenie całego kraju, a udając się na wspólne wyjazdowe realizacje rozliczamy kilometry po stawce urzędowej (0,83 zł/km) z czego pierwsze 100 km. przejeżdżamy gratis.
Wiemy, że w Polsce jest wiele pięknych miejsc, chcielibyśmy zobaczyć Wasze okolice.

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę. Dowiedzcie się o co chodzi z "Weselem w 3F".

Zbliża się ten jeden, jedyny i niepowtarzalny dzień Waszego życia. Dzień, w którym staniecie się jedną Rodziną, a świadkami tego wydarzenia będą osoby dla Was najbliższe, Wasi przyjaciele i znajomi. Będą to niezwykłe chwile, które warto utrwalić na fotografii i filmie, by potem móc do nich powrócić wspomnieniami. Zdjęcia zatrzymają dla Was ten wyjątkowy czas, uchwycą momenty radości i wzruszenia. Film z przebiegu uroczystości odda ruch, pokaże w jaki sposób spędziliście Swój dzień oraz jak bawili się wspólnie z Wami zaproszeni goście. Wiemy, że emocje jakie będą Wam towarzyszyć w tym dniu sprawią, że w pamięci pozostanie naprawdę niewiele. My gwarantujemy Wam, że uwiecznimy wszystkie istotne wydarzania jakie będą miały miejsce w czasie Waszego ślubu i przyjęcia weselnego.

"Wesele w 3F" to połączenie sił profesjonalnej ekipy filmowej z utalentowanym fotografem. Wszystko po to, aby stworzyć dla Was kompleksowy pakiet usług związany z wykonaniem wyjątkowej pamiątki ślubno-weselnej. Dodatkiem do tych usług jest fenomenalna atrakcja dla Was i Waszych gości podczas przyjęcia weselnego. Czym więc jest wspomniane wcześniej "3F" ? Jest to pakiet, w którego skład wchodzi:

Decydując się na PEŁNY PAKIET usług płacicie tylko za wykonanie filmu i fotografii. Fotoramkę dostaniecie od nas GRATIS.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertami wykonania filmu i zdjęć ślubno-weselnych:

Film

FILM

Za pomocą bezlusterkowców wykonamy dla Was niepowtarzalny pamiątkowy film w jakości Full HD. Reportaż ślubno-weselny w obecnych czasach może dorównywać kinowym produkcjom. Wystarczy tylko, że wykona go ktoś taki jak my.

Zobacz więcej »

Fotografia

FOTOGRAFIA

Jeżeli dosyć macie oglądania nudnych, powtarzalnych i "płaskich" zdjęć, a chcecie by Wasze fotografie miały głębie i zachwyciły wszystkich Waszych gości, to możecie mieć pewność, że sprostamy Waszym wymaganiom.

Zobacz więcej »

Fotoramka

FOTORAMKA

Zwykłe fotografie są nudne? Damy Wam możliwość aby każdy gość mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Wami przy skorzystaniu z naszej fotoramki, na której umieścimy dowolny indywidualnie związany z Wami napis.

Zobacz więcej »

Korzyści, które płyną ze skorzystania z naszej oferty. (wybranie pełnego pakietu "3F")

Łączenie kilku usług zawsze daje dodatkowe zyski. Wybierając PEŁNY PAKIET czyli film, fotografię i fotoramkę, macie zagwarantowane, że:

Jest jeszcze jeden ważny aspekt: wszystko odnośnie dalszej obróbki materiału oraz odbioru jego finalnych wersji załatwicie w jednym miejscu. Dodatkowo jeżeli w Waszym filmie mają zostać wykorzystane fotografie wykonane podczas ślubu i wesela bądź pleneru, to będziemy mieli do nich natychmiastowy dostęp i nie będzie istniał problem różnych terminów odbioru filmu i fotografii.


Zapraszamy do kontaktu