WESELE w 3F - Kompleksowe usługi filmowo-fotograficzne z atrakcyjnym dodatkiem na przyjęciu weselnym.Wesele w 3F

Uwiecznimy ten wyjątkowy dla Was dzień !

Pakiet 3F to: FILM Full HD + FOTOGRAFIA + FOTORAMKA


» FOTORAMKA «


Darmowa atrakcja na Wasze przyjęcie weselne
przy połączeniu usług filmu i fotografii ślubnej.

Unikalna atrakcja na Waszym weselu.

Zaskoczcie swoich gości! Przygotowana przez nas spersonalizowana fotoramka da możliwość urozmaicenia Waszych zdjęć z przyjęcia weselnego.
Zaraz po zakończeniu pierwszego setu muzycznego (po pierwszym tańcu) trafi ona w ręce Wasze i Waszych gości. Każdy w dowolnym momencie będzie mógł zrobić sobie przy jej użyciu pamiątkowe zdjęcie z Waszego wesela.


Specyfika fotoramki.

Wykonana przez nas fotoramka ma rozmiary 100 na 100 centymetrów. Na graficznym tle fotoramki umieszczamy dowolny spersonalizowany napis, który Wy jako Młoda Para wybierzecie. Za darmo wykonujemy napis, w którego skład wchodzą Wasze imiona lub pseudonimy oraz data ślubu, natomiast wszelkiego rodzaju inne napisy są wyceniane indywidualnie.

Fotoramka jest do dyspozycji wszystkich dorosłych gości po pierwszym tańcu (od momentu zakończenia pierwszego setu muzycznego) do zakończenia oczepin. Nie ponosimy odpowiedzialności za używanie fotoramki przez dzieci pozostawione bez opieki osoby dorosłej.

Koszt wynajmu fotoramki.

Jeżeli zdecydujecie się na wybór PEŁNEGO PAKIETU "3F" czyli usług wykonania pamiątkowego filmu i fotografii, to fotoramkę otrzymacie od nas GRATIS.

Natomiast jeśli chcecie tylko fotoramkę lub fotoramkę i jedną z usług (film lub fotografia) to koszt wynajęcia fotoramki wynosi 200 zł. plus kaucja 300 zł.