WESELE w 3F - Kompleksowe usługi filmowo-fotograficzne z atrakcyjnym dodatkiem na przyjęciu weselnym.Wesele w 3F

Uwiecznimy ten wyjątkowy dla Was dzień !

Pakiet 3F to: FILM Full HD + FOTOGRAFIA + FOTORAMKA


» FILM  Full HD «


Zawsze aktualna oferta znajduje się TUTAJ.
Poniższa treść ma charakter informacyjny.

STR Film Studio

Realizacja filmu

Filmową pamiątkę ślubno-weselną wykonuje STR Film Studio (www.studioSTR.pl).

Oferta w "3F"

Informujemy, że aktualna oferta znajduje się zawsze bezpośrednio na firmowej stronie internetowej (www.studiostr.pl/oferta), a poniższa ma jedynie charakter informacyjny.

Oferta filmu nowoczesnego:
Coraz popularniejszy w ostatnim czasie staje się krótki pamiątkowy film ślubno-weselny, który jest esencją najważniejszych wydarzeń z całego dnia uroczystości. Pigułką największych emocji zastanych na twarzach Młodej Pary, jej rodziców, rodziny i zaproszonych gości. Radość, łzy szczęścia, uśmiechy, okrzyki, oklaski, zabawa na parkiecie tanecznym czyli to, co najistotniejsze zamykamy w filmie (nie reportażu) trwającym około 30 minut, po to, aby oglądając taki film nie "nudzić się" wysłuchiwaniem całej Mszy Świętej i długich utworów muzycznych podczas przyjęcia weselnego.
Stawiamy na minimalizm czyli pokazanie w skrócie tego co najważniejsze nie rozciągając jednocześnie tych wydarzeń w filmie do długości "brazylijskiego tasiemca". Oryginalny dźwięk jaki znajduje się w filmie to fragment czytania, homilii, przysięgi małżeńskiej i pierwszego tańca. Pozostałe elementy pokazujemy pod starannie wyselekcjonowane podkłady muzyczne, które nadadzą filmowi odpowiedni charakter, klimat i nastrój. Ujęcia z ziemi i z powietrza, a także z wnętrza samochodu sprawią, że film nie będzie monotonny, a jego oglądanie będzie przyjemnością dla oka i ucha.
Jak wykonujemy taki film ? Na zlecenie przychodzi jeden operator z dwoma aparatami (kamerami) i kilkoma obiektywami, dzięki którym nagrywa przemyślane ujęcia nie będąc w centrum wydarzeń, ale stając się ich tłem. Wsparcie dodatkowym osprzętem (statywy, stabilizatory ruchu, itp.) pozwala wykonać płynne i stabilne ujęcia, które przyjemnie się oglądą w finalnym filmie. Ujęcia z drona i kamery sportowej GoPro dopełniają całości. Krótki, ale za to bardzo treściwy i efektowny film - tak wygląda to, co otrzymuje od nas zadowolony klient.

Oferta filmu klasycznego:

W zależności od wymagań klienta przygotowaliśmy 3 zróżnicowane pakiety usług, które możemy wykonywać pojedynczo, w duecie lub w ekipie 3-osobowej. Szczegóły przedstawiamy w poniższej tabeli:

  Liczba operatorów / numer pakietu 1 2 3
  Ilość kamer (podstawowa + zapasowa) 1+1 2+1 3+1
  Ilość rejestratorów dźwięku 1 2 2
  Długość trwania filmu 60-90 minut 90-120 minut 90-120 minut
  Kamera GoPro za dopłatą √ (2 szt.)
  Dron w wersji podstawowej * za dopłatą brak
  Dron w wersji rozszerzonej * brak za dopłatą
  Wywiady z gośćmi na przyjęciu za dopłatą za dopłatą
  Kran kamerowy na przyjęciu brak za dopłatą za dopłatą
  W skład nagrania wchodzi: ** - - -
  Fryzjer / kosmetyczka za dopłatą za dopłatą
  Ubieranie Pana Młodego za dopłatą
  Ubieranie Panny Młodej
  Błogosławieństwo
  Ceremonia ślubu (skrót do 10 minut)
  Życzenia brak pierwsze 10 minut w całości
  Przyjęcie weselne (do końca oczepin)
  Ujęcia plenerowe do teledysku ślubnego ***    za dopłatą za dopłatą lub zamiast kamery GoPro i drona
  Przykładowa realizacja filmowa zobacz zobacz zobacz
* Ujęcia z drona w wersji podstawowej zawierają pokazanie miejsc uroczystości bez udziału jej uczestników, natomiast w wersji rozszerzonej pokazywana jest także Para Młoda (podjazdy, wyjście z kościoła, itp.) oraz zaproszeni goście.
** Nie nagrywamy w żadnym z pakietów: "bram weselnych" na drodze przejazdu między poszczególnymi miejscami (wyjątek stanowi brama weselna pod domem Panny Młodej), zabawy w tzw. "miesiące" podczas Biesiady oraz tłumaczenia zasad "zabaw oczepinowych".
*** Ujęcia plenerowe do wykorzystania w teledysku ślubnym w ramach pakietu wykonujemy w odległości do 50km od siedziby firmy. Dalsze wyjazdy na nagrania są wyceniane indywidualnie. Nagrania wykonujemy w czasie maksymalnie do dwóch miesięcy od daty uroczystości.

Przykładowe realizacje filmu klasycznego: